,

TOP FILM

pondělí, ledna 02, 2012

RECENZIČKA NAŠEHO NEJOBLÍBENĚJŠÍHO FILMUMALÉ OSLAVY jsem viděly už několik let zpátky. Když s náma mlátila pořádně puberta. :-D Asi proto na to teď tak vzpomínáme. Byla sobota večer a zašly jsme si do městského kina. V celém kině bylo dohromady 6 lidí! :-D :-D ..Nevěděly jsme co od filmu máme čekat, prostě jsme střílely do tmy. V kině nám byla strašná zima a zakrývaly jsme se bundama :-D Během filmu jsme byly nejvíc vykulené, protože "to" jsme vážně nečekaly, ani jsme nevěděly, že jdeme na drama a né na komedii. Vybuchovaly jsme smíchy, kulily oči, měly jsme otevřené pusy a mačkaly jsme si ruku. :-D Po filmu jsme se šly ještě trošku projít ven, a ohodnotit film. Obě jsme z toho nemohly a doteď vzpomínáme na celý legendární večer. Je to prostě NÁŠ FILM  :-)
Máte taky nějakou takovou historku?
Chodíte rády do kina?
Jestli jste ještě film neviděly tak se určitě podívejte,
třeba se stane taky Vašim oblíbeným :-) 
Třeba to bude pro Vám dobrá inspirace. 

FILM:
Malé ostavy  
             (drama)


REŽIE:
Zdeněk Tyc


HRAJÍ:
Tereza Nvotná, Anna šišková, Bolek Polívka, Ála Gubíková, Olga Scgidtová,
Matěj Landl, Bohuslav Matuščin, Eva Sakálová,...OBSAH:
Příběh o vztahu mezi matkou a dcerou v rytmu salsy, která je prý stejně dobrá jako sex. Annu Šiškovou a Boleslava Polívku doplňuje talentovaná mladá herečka a začínající režisérka Tereza Nvotová. Filmový vztah matky a dcery je o to opravdovější a intenzivnější, že ho v Malých oslavách ztvárnily skutečná matka s dcerou. Tereza Nvotová je dcerou Anny Šiškové na plátně i v reálném životě. Dospívání a ztracené nevinnosti nás přesvědčí, že za krutostí světa se skrývá radost pronikající všemi směry jako světlo.
Osmatřicetiletá Magda (Anna Šišková) má za sebou své životní prohry a tou poslední je vlastní kadeřnický salón, který zkrachoval dřív, než vůbec otevřel. A tak má Magda spoustu dluhů, výpověď z pronajatého bytu a strach o sebe a svoji dospívající dceru Agátu. Agáta (Tereza Nvotová), která právě objevuje první lásku a nesmělé doteky, se snaží s matčinou bezradností a prohlubující se depresí vyrovnat po svém. Magdina kamarádka (Agi Gubíková) jí nabídne, že Agáta může na čas zůstat u ní, ale ve chvíli, kdy se seznámí s bohatým emigrantem (Boleslav Polívka), začne na provokující mladou dívku s krásným tělem žárlit a Agátu posílá okamžitě pryč. Agáta se stěhuje za matkou na ubytovnu, z bolestné reality ale utíká k rebelující partě mladých grázlů a zlodějíčků do světa, kde nic není problém. Záblesky štěstí se však mohou rodit i z nouze. Úplný závěr filmu si necháme pro sebe aby jsme byly aspoň trošku zvědavé. :-)FOTKY:TRAILER:
You Might Also Like

0 your comments

FOLLOW ME

BLOG Archive

Contact form

Jméno:

Email:

Zpráva: