DÁREK PRO NĚJ

úterý, května 13, 2014

Zdravíčko! Doufám, že se máte krásně. Napadlo mě, že napíšu článek, ve kterém bude zase jednou něco pro muže.
Přesněji je tohle článek, ve kterém Vám ukážu tip na vhodný dárek pro muže. Pokud se blíží výročí s Vaší drahou polovičkou, nebo bude mít brzy narozeniny, či si nevíte rady, co koupit tátovi, tak se nechte inspirovat... Nesmím zapomenout podotknout, že nakupovat se bude prakticky, z pohodlí domova, což například mně vyhovuje nejvíce. Když vybírám dárek pro tátu, nebo pro bráchu je to mnohem těžší, než když mám koupit něco mamce, nebo nejlepší kamarádce. Obecně mi přijde těžší vybírat pánské dárky. Taky to tak vidíte? Hlavně chci, aby to bylo něco docela praktického, co potěší a co se využije. Největší jistotu mám asi v oblasti kosmetiky. Tu potřebuje každý. Navíc když umíte hledat, dá se najít kvalitní kosmetika za příjemnou cenu. 
Já jsem tentokrát vsadila na vodu po holení od značky Replay. Našla jsem ji na svých oblíbených stránkách s kosmetikou a parfémy, se kterými mám jen samé výborné zkušenosti. Nákup na stránkách je bezproblémový. Pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat, což beru jako velkou výhodu. Můžete si vybrat dáreček zdarma. Na výběr je jeden pro muže a jeden pro ženy. Zaplatit se dá více způsoby. Já osobně upřednostňuji platbu online platební kartou. No a hned druhý den máte balíček doma. 


Pokud plánujete nakoupit něco trošku většího, třeba nějakou sadu, můžete k této vodě po holení přikoupit do sady ve stejné značce ještě sprchový gel. Když se podíváte na množství, je to tak akorát, praktické třeba i na cesty. Navíc se mi moc líbí design, vypadá to moc hezky elegantně a nepřeplácaně. Nemyslíte? Pak je možnost přikoupit i deospray, který se podle mého názoru do sady krásně hodí a neztratí se. Taková sada určitě potěší. Já jsem si k vodě po holení přivoněla a voní moc hezky. Není nějak moc výrazná, přehnaná a ani nevoní lacině, Je to fakt moc fajn vůně. Podle mého názoru je pro zralejší muže. Klukům pod 25 let bych ji fakt nedoporučovala. Tato voda po holení od značky Replay poputuje k mému tátovi a myslím si, že s ní bude spokojený.

Doufám, že se Vám můj tip na dárek líbil, nebo Vám inspiroval. Sem tam nějaký takovýhle článek napíšu, aby tady nebyly jen samé ukázky z focení. Mějte se krásně, já se jdu učiti. Maturita nepočká! =(

You Might Also Like

4 your comments

  1. Ano, je pro mě mnohem těžší něco kupovat například bráchovi než mamce, protože mamina je přeci jen pořádná ženská jako já a vím, co chce! :D :)
    Ale super tip, Replay mají úžasné vůně, takže to je skvělý nápad :)

    OdpovědětVymazat
  2. děkuji za tip, příteli právě došel parfém, tak se možná poohlédnu po něčem takovém :)

    OdpovědětVymazat

FOLLOW ME

BLOG Archive

Contact form

Jméno:

Email:

Zpráva: