LAST DAYS n°17 (random)

pondělí, července 21, 2014

Krásný dobrý den, moje čtenářky a čtenáři!

Přetíká mi pohár s fotkama a nedá se to řešit jinak než random článkem. 

Karlovy Vary a procházka v parku. / Nikdy jsem neviděla hezčí. / Pauza na Paula v práci. / Můj pražský pelíšek. / Slavný GH Pupp. / Momentka s Vikou. / Víkendy doma jsou náročný. =D / S Lenny si vaříme exkluzivní večeře. / God bless jazz!

Netěším se, až se toho přejím! / Welcome shopping v Palladiu. / L - enny. / Co se nevešlo do článku z KV. / Momentka, chich. / To bylo tak strašně dobrý, že jsem vnitřně brečela. - KUK! / Procházka na Staromáku, Václaváku, Karlovým mostě, Pražským hradě,.. / Kolonáda. / Řídila jsem loď. Vltavo, boj se!

♥ ♥ 


Společné lovely snídaně. / Turistka. / Vica Kerekes. / Moje první pořádná fotka s Léninou želvou Agátou. / Večery s vínem, every night. / Ještě jedna z KV. / 49 nebo prasátko? / Papá zámečku. / Pálíme, mám na vonné tyčinky úchylku. Jsou boží!


Jeden článek s fotkama právě teď skončil, ale já už mám zase fotek, že bych mohla udělat jeden další. Ty randomy jsou takový oddychovky, že už se fakt těším, až budu dělat LAST DAYS n°18! U ostatních blogerek mě tento typ článků dost baví, jak to vidíte Vy?


You Might Also Like

2 your comments

FOLLOW ME

BLOG Archive

Contact form

Jméno:

Email:

Zpráva: