A STROLL

úterý, dubna 28, 2015Počasí tak akorát, ani teplo, ani zima - do vlasů se nám schovává vítr - víkendová pohoda bez přelidněné Prahy - procházka po přírodních cestičkách - no stress, just two friends.


Tak takhle nějak bych heslovitě popsala pohodičku, kterou jsme si užívala, když jsme byla fotit s Lenny. Na blogu už dlouho nebyla, ale to neznamená, že nejsme stále v kontaktu. To naopak. Lenny je teď taky v Praze a připravuje se na přijímačky na VŠ do Prahy. Bydlí u přítele a přivydělává si na různých brigádách. Vidíme se v průměru tak jednou týdně. Chodíme na pikniky, na různé víkendové akce, nebo spolu taky jezdíme do Prahy a z Prahy. 

V podstatě se u Lenny v životě stalo hned několik velkých změn, ale jediné, co zůstává a to se nikdy nezmění - Lenny je pořád stejně krásná! Určitě pro Vás budu mít i nějaký další GUEST POST s Lenny. No a uvidíme, třeba ho Lenny napíše sama a dozvíte se víc informací. Jestli máte chuť se na něco zeptat, tak můžete použít ASK. Já doufám, že se Vám článek líbí a byla to pro Vás příjemná změna a já už si zase chvilku nepřipadám tak sebestředně! =D

BEST FRIENDS FOREVERYou Might Also Like

9 your comments

 1. Krasny outfit.
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/2015/04/giveaway-3.html

  OdpovědětVymazat
 2. I love your style, photos and personality ! Keep going !!

  Môj BLOG /KLIK/

  OdpovědětVymazat
 3. Wow! :) Krásne fotky aj ten outfit. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Lenny je úplná modelka :) a má krásný svetr <3

  OdpovědětVymazat
 5. DĚKUJI I JMÉNEM LENNY ZA MILÉ KOMENTÁŘE! :-)
  Moc hezky se o čte, díky! :-*

  OdpovědětVymazat

FOLLOW ME

BLOG Archive

Contact form

Jméno:

Email:

Zpráva: