ABOUT ME

O AUTORCE BLOGU
Ahoj, ahooj!
Vítám Vás u mně na blogu, který už je v oběhu od 1/1/2012.
Jmenuji se Diana Hauptová, ale většina mých přátel mi říká Dia a pod tímto jménem vystupuji i tady.
Narodila jsem se 11/8/1994 a letos jsem oslavila 21 let.
Bydlím v malém městě jménem Jevíčko na okraji Malé Hané, ale přes týden bývám v Praze, kde i studuji prvním rokem na VOŠ herecké, obor herectví a moderování. Mezi mé koníčky patří fotografování, zpěv, tanec, hra na klavír, poslouchání hudby, divadlo a v neposlední řadě také blogování.
Na stránce Handbag for ladies najdete mnoho nejrůznějších příspěvků z mého života, hromady a hromady fotek, různé recenze, rozhovory a mnoho dalšího.


ČÍM FOTÍM?
Většina fotek je pořízena na:
Nikon D90 objektivy Nikkor 50mm f/1.8 D a Tamron SP 17-50mm f/2,8 XR Di II VC
Asi Vás zajímá proč je vlastně název blogu HANDBAG?

(z jednoduchého důvodu)

V kabelce určitě máte věci, které potřebujete a chcete je mít denně u sebe př. peněženka, kosmetika, krém na ruce, mobil, hřeben, sladkosti, klíče,.. NO PROSTĚ OD VŠEHO NĚCO! No a já se pokusím, aby jste na tomto blogu našli také takovou velkou směs věcí pro holky (někdy možná i pro kluky), která bude obsahovat vše možné a nemožné. Doufám, že Vás to tady bude bavit, budete se na můj blog rádi vracet a najdete zde vždy něco, co Vás zajímá. Tímto chci moc poděkovat za všechny krásné reakce a vzkazy, které mi necháváte u příspěvků a zároveň chci, abyste věděli, že si nesmírně vážím všech svých věrných čtenářů a moc mě těší, když se tu objeví noví a oblíbí si to tu. Blogování je jeden z mých koníčků, které se staly nedílnou součástí mého života! 

DOUFÁM, ŽE SE VÁM TADY BUDE LÍBIT!

FOLLOW ME

BLOG Archive

Contact form

Jméno:

Email:

Zpráva: